Online Mağaza Buyerde
3 Hesap
4 Bilgi
  BUFFER® Tüy Toplayan Kedi Temizleme Eldiveni Tüy Toplama Eldiveni
  Mağaza: Buyerde
  Ürünler: 833
  Açılış: 2023-05-12
  Mağaza İletişim
  >153 puan/₺1,53 kazanın 153 puan/₺1,53 kazanın (Harcanan her ₺1,00 = 1 puan, 1 puan = ₺0,01 indirim)
  Sepetiniz, ₺1,53 tutarındaki bir kupona dönüştürülebilen toplam 153 puana sahip olacak.

  BUFFER® Tüy Toplayan Kedi Temizleme Eldiveni Tüy Toplama Eldiveni

  Evcil Hayvan Tüy Tarayıcı Toplayıcı Pratik Kedi Tüy Temizleme Eldiveni Aparatı Aleti

  En iyi dostlarımızdan birisi olan kedilerimizin tüylerini toplamak oldukça zaman almaktadır.

  Tüylerin etrafa saçılmasını en aza indirecek olan tüy toplayıcı eldiven aparat ile kedinizin tüylerini rahatlıkla toplayabilirsiniz. Üstelik kedi tüy temizleme eldiveni sayesinde kedinizi kaşıyıp sevmiş olacaksınız.

   

  Ürün Özellikleri:

  -Evcil hayvantüy toplama eldiveni dökülen tüyleri ve tozu toplamak için çok kullanışlıdır. 
  -Kedi tüy temizleyici masaj eldivenin avuç içinde hafif dişli bir yüzeyi vardır ve kopmuş tüyleri de köpeğinizden rahatlıkla almanızı sağlar.
  -Tüy toplayan kedi temizleme aleti, günlük tüy bakımı hiç bu kadar rahat ve keyifli olmamıştı! Sadece eldiveni takın ve köpeğinizi okşayın!
  -Tüy toplayıcı eldiven aparat, her türlü fazla tüy ve tozdan arınıp pırıl pırıl bir kürke sahip olacaktır.
  -Kedi ve köpeğinizin tüylerini taramak hem keyifli hem pratik
  -Kedi Köpek tüy toplayıcı eldivenin kullanımı çok basit. Elinize takın ve evcil hayvanınızı okşayın.

   

  Neden Kedi Tüy Toplama Masaj Eldiven Aparatını Almalısınız?


  -Tüy toplama eldiveni, %100 memnuniyet garantili


  -Tüy toplama aparatı, 2017 yılının pet sektörünün en iyi ürünüdür


  -Kedi tüy toplayıcı Tarak Eldiven, tararken ölü tüyleri kolay toplar , toplanan tüyler çok kolay temizlenir.


  -Kedi tüy temizleyici masaj eldiveni, uzun süre kullanılabilir , özelliğini kolay kolay yitirmez.


  -Pratik kedi tüy tarayıcı toplayıcı eldiven aparat, yapışkan rulolara göre oldukça üstün bir üründür.

   


  Paket İçeriği ve Ürün Boyutları:


  -1 Adet Tüy Toplama Eldiveni

  -Ürün materyali : silikon

  -Ürün rengi : mavi

  -Ürün paketi : 15x23x2

  -Ürün boyutları : 18x23x2

  -Ürün ağırlığı : 50

  -Ürün desi : 0,28

  Belirli Referanslar

  Ödeme ve Teslimat

  1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak;

  Vakıfbank, Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, Denizbank, Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) mevcut ve aktif olan hesaplar dahilinde herhangi birine yapabilirsiniz

  2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

  Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da mevcut ve müsait olan online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

  3) Sipariş Bedeli İadesi

  Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Buyerde E-Ticaret Bilişim ve Pazarlama Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

  4) Teslimat

  Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Mersin merkezli şirketimizden ürünler o tarihte uygun görülen kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

  5) Ödeme Takibi

  Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

  Lütfen dikkat ediniz!

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

  Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 242 48 42 numaralı fax’a gönderin ve ayrıca her koşulda durumu online@buyerde.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.