Online Mağaza Buyerde
3 Hesap
4 Bilgi
  BUFFER® Araç İçi Şemsiye Tutacağı Koltuk Arkası Şemsiye Saklama Kılıfı
  Mağaza: Buyerde
  Ürünler: 833
  Açılış: 2023-05-12
  Mağaza İletişim
  >326 puan/₺3,26 kazanın 326 puan/₺3,26 kazanın (Harcanan her ₺1,00 = 1 puan, 1 puan = ₺0,01 indirim)
  Sepetiniz, ₺3,26 tutarındaki bir kupona dönüştürülebilen toplam 326 puana sahip olacak.

  BUFFER® Araç İçi Şemsiye Tutacağı Koltuk Arkası Şemsiye Saklama Kılıfı

  Araç İçi Şemsiye Tutacağı Koltuk Arkası Şemsiye Saklama Kılıfı

   

  Yağmurlu günlerde aracınız olsa bile şemsiyeye ihtiyaç duyabiliriz.

  Çocukları okula bırakırken ıslanmamaları için veya arabadan inip ofise kadar ıslanmadan gitmek için kullanabiliriz.

  Şemsiye ile arabaya bindiğimizde ise şemsiyeyi nereye koyacağımızı bilemeyiz.Bunun için Araç İçi Koltuk Arkası Şemsiye Organizeri bulunaktadır.

  Şemsiye Tutacağı Askısı, 2 adet şemsiye saklama kapasitesine sahiptir.

  Şemsiye Saklama Kılıfı ile ıslak şemsiyeleriniz araçlarınızı ıslatamayacak.

  Pratik Şemsiye Tutucu Standı Askısı Organizeri Kılıfı

   

  · Buffer araç içi şemsiye tutucu dayanıklı polyester malzemeden üretilmiştir. Bu sayede uzun süre kullanım sağlar. 

  · Dipte sahip olduğu Veicro sayesinde şemsiye tutucu koltuğun arkasına tutunur. 

  · Dayanıklı malzemeli bant,tüm araçların koltuğa elverişli bir şekilde ayarlanır ve sabitlenir. 

  · Araba içi şemsiye kılıfı, tüm yerli ve yabancı araç koltuklarına uyumlu olması ile birlikte kolay montaja sahiptir. 

  · Kullanmadığınız zamanlarda şemsiyenizi saklar ve korur. 

  · Şemsiye tutucunun dipte sahip olduğu iki cep sayesinde aracınızı ıslatmadan şemsiyenizi saklar. 

  · İsteğe göre ev ve işyerlerinizde kolayca kullanabilirsiniz.

  · Renk: Siyah 

  · Materyal:420 D Polyester kumaş 

  Araç İçi Şemsiye Tutacağı Standı Ölçüleri:


  · Ölçü:63cm x 23 cm 
  · AğırlıK:150gr 
  · Miktar: 1 Adet 

  Belirli Referanslar

  Ödeme ve Teslimat

  1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak;

  Vakıfbank, Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, Denizbank, Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) mevcut ve aktif olan hesaplar dahilinde herhangi birine yapabilirsiniz

  2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

  Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da mevcut ve müsait olan online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

  3) Sipariş Bedeli İadesi

  Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Buyerde E-Ticaret Bilişim ve Pazarlama Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

  4) Teslimat

  Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Mersin merkezli şirketimizden ürünler o tarihte uygun görülen kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

  5) Ödeme Takibi

  Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

  Lütfen dikkat ediniz!

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

  Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 242 48 42 numaralı fax’a gönderin ve ayrıca her koşulda durumu online@buyerde.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.