Online Mağaza Buyerde
3 Hesap
4 Bilgi
  BUFFER® Kemik Şekilli Renkli Köpekler İçin 2&1 Diş Kaşıma Ve Oyun Kemiği
  Mağaza: Buyerde
  Ürünler: 833
  Açılış: 2023-05-12
  Mağaza İletişim
  >286 puan/₺2,86 kazanın 286 puan/₺2,86 kazanın (Harcanan her ₺1,00 = 1 puan, 1 puan = ₺0,01 indirim)
  Sepetiniz, ₺2,86 tutarındaki bir kupona dönüştürülebilen toplam 286 puana sahip olacak.

  BUFFER® Kemik Şekilli Renkli Köpekler İçin 2&1 Diş Kaşıma Ve Oyun Kemiği

  BUFFER® Tırtıklı Kemik Şekilli Köpekler İçin Diş Kaşıma Çiğneme Oyuncağı 

  Tırtıklı kemik oyuncak çiğneme, dişleri ve diş plakları temizlemeye yardımcı olur. Diş kaşıma oyuncağı kemik, ağız sağlığını geliştirmek için dişleri etkili bir şekilde temizler ve diş çıkarmadan kaynaklanan rahatsızlıkları yatıştırır.

  Köpeklerinizin diş plaklarını temizlemeye yardımcı olacak diş kaşıma tırtıklı oyun kemiği sayesinde ağız kokusu, plak , diş ve damak kaşıntısı gibi sorunlar yaşayan evcil hayvanlarınız oyun oynarken aynı zamanda bu sorunlara iyi gelecek kemik şekilli tırtıklı plastik çiğneme oyuncağı ile rahat edeceklerdir. 

  İleri yaşlarda görülebilecek diş kaybı, diş çürümesi ve ağız kokusu problemleri ile savaşmanın eğlenceli yolu olarak köpeğinizin günlük aktivite zamanında kullanabileceği bu kemik şekilli tırtıklı oyuncak ile onların ağız sağlığını korumasına yardımcı olabilirsiniz.

  Kemik şekilli plastik diş temizleme oyuncağı, kanserojen madde içermez ve güvenli, sağlam ve dayanıklıdır. Bu nedenle köpeğinizin çiğnemesi ve oyuncak olarak kullanması için tamamen güvenlidir.

  Diş kaşıma ve temizleme oyuncağı esnek yapısı ile köpeklerin ağız ve diş yapısına uygundur. Köpekleriniz oyun oynarken aynı zamanda tırtıklı yapısı ile diş üzerinde oluşan birikimleri ve yemek kalıntıları gibi koku yapabilecek maddeleri temizlemeye yardımcı olur.

  Ürün Boyutları:4x13,5 ve 4x11

  Paket İçeriği: 2 adet çiğneme oyuncağı

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Belirli Referanslar

  Ödeme ve Teslimat

  1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak;

  Vakıfbank, Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, Denizbank, Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) mevcut ve aktif olan hesaplar dahilinde herhangi birine yapabilirsiniz

  2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

  Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da mevcut ve müsait olan online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

  3) Sipariş Bedeli İadesi

  Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Buyerde E-Ticaret Bilişim ve Pazarlama Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

  4) Teslimat

  Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Mersin merkezli şirketimizden ürünler o tarihte uygun görülen kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

  5) Ödeme Takibi

  Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

  Lütfen dikkat ediniz!

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

  Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 242 48 42 numaralı fax’a gönderin ve ayrıca her koşulda durumu online@buyerde.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.