Online Mağaza Buyerde
3 Hesap
4 Bilgi
  BUFFER® Paslanmaz Çelik İki Katlı Mutfak ve Banyo Organizer Musluk Sabunluk Şampuanlık Rafı
  Mağaza: Buyerde
  Ürünler: 833
  Açılış: 2023-05-12
  Mağaza İletişim
  >636 puan/₺6,36 kazanın 636 puan/₺6,36 kazanın (Harcanan her ₺1,00 = 1 puan, 1 puan = ₺0,01 indirim)
  Sepetiniz, ₺6,36 tutarındaki bir kupona dönüştürülebilen toplam 636 puana sahip olacak.

  BUFFER® Paslanmaz Çelik İki Katlı Mutfak ve Banyo Organizer Musluk Sabunluk Şampuanlık Rafı

  Buffer Paslanmaz Çelik İki Katlı Mutfak ve Banyo Organizer Musluk Sabunluk Şampuanlık Rafı

   

  Bu musluk saklama rafı, mutfağınızda veya banyo musluğunuzda küçük eşyaları saklamak, eşyaları kuru tutmak için mükemmeldir.

  Yüksek kaliteli modern paslanmaz malzemeden üretilmiştir.

  Daha fazla depolama alanı sağlayan iki katı bulunmaktadır.

  Her yöne 360 drece dönerek kullanım kolaylığı sağlar.

  Paslanmaz çelik tasarımıyla birlikte güçlü taşıma kapasitesine sahiptir.

  Kolay kurulumuyla destekleyici tutucu topuz ve somun kapağı ile kurulur, ek bir parçaya gerek yoktur.

   

   

  Buffer Paslanmaz Çelik İki Katlı Mutfak ve Banyo Organizer Musluk Sabunluk Şampuanlık Rafı Nasıl Kurulur?

   

  1. Öncelikle ürünü takmak istediğiniz musluk alanı belirleyin.

  2. Paslanmaz çelik boruya geçmeli yeri sabitleyin

  3. Ürünü sıkılaştırmak için yardımcı aksesuarları iç içe geçirin.

  4. Düğmeyi su borusuna sabitleyin ve kapağı sıkın.

   

   

  Ürün Paket İçeriği

  1 adet x Paslanmaz Çelik İki Katlı Mutfak ve Banyo Organizer Musluk Sabunluk Şampuanlık Rafı

   

  Ürün Paket Boyutları

  En: 13 cm

  Boy: 21 cm

  Yükseklik: 14 cm

   

   

  Belirli Referanslar

  Ödeme ve Teslimat

  1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak;

  Vakıfbank, Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, Denizbank, Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) mevcut ve aktif olan hesaplar dahilinde herhangi birine yapabilirsiniz

  2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

  Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da mevcut ve müsait olan online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

  3) Sipariş Bedeli İadesi

  Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Buyerde E-Ticaret Bilişim ve Pazarlama Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

  4) Teslimat

  Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Mersin merkezli şirketimizden ürünler o tarihte uygun görülen kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

  5) Ödeme Takibi

  Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

  Lütfen dikkat ediniz!

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

  Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 242 48 42 numaralı fax’a gönderin ve ayrıca her koşulda durumu online@buyerde.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.