Online Mağaza Buyerde
3 Hesap
4 Bilgi
  BUFFER® A9 Mini Döner Başlıklı Wifi Kablosuz İnteraktif Gece Görüşlü 1080 P Full HD Mikro WİFİ Güven
  Mağaza: Buyerde
  Ürünler: 833
  Açılış: 2023-05-12
  Mağaza İletişim
  >1958 puan/₺19,58 kazanın 1958 puan/₺19,58 kazanın (Harcanan her ₺1,00 = 1 puan, 1 puan = ₺0,01 indirim)
  Sepetiniz, ₺19,58 tutarındaki bir kupona dönüştürülebilen toplam 1958 puana sahip olacak.

  BUFFER® A9 Mini Döner Başlıklı Wifi Kablosuz İnteraktif Gece Görüşlü 1080 P Full HD Mikro WİFİ Güven

  BUFFER® A9 Mini Döner Başlıklı Wifi Kablosuz İnteraktif Gece Görüşlü 1080 P Full HD Mikro WİFİ Güvenlik Kamerası

  Gece görüşlü Wifi güvenlik kamerası oldukça interaktif bir yapı ile sizlere sunulmaktadır. Gece görüşü, mikro yapısı ve 360 derece döner başlığı ile kullanımı oldukça zahmetsiz ve kolaydır. 

  Mini Döner Başlıklı Güvenlik Kamerası ultra yüksek çözünürlüklü video her görüntüyü kristal netliğinde 3 MP çözünürlükte kaydeder.

  Wifi Kablosuz Güvenlik Kamerası gelişmiş gece görüşü tamamen karanlıkta bile 98 ft (3m) 'ye kadar görsel mesafe sağlar.

  İnteraktif Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası hareket algılama ve bildirimler sayesinde kamera hareket algıladığında sizi uyarır.

   

  Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası Özellikleri:

  Çözünürlük: Destek 1080P/720P/640P

  Video Formatı: AVI

  Kare Sayısı: 25

  Görüş Açısı: 150

  Hareket Algılama Kamera Mesafesi: 6 metre düz

  Minimum Aydınlatma: 1 LUX

  Sürekli Kayıt Süresi: 1 saate kadar

  Sıkıştırılmış Format: H.264

  Video Aralığı: 5m2

  mikrofon Kaydı: 48DB

  Güç Tüketimi: 1.2 W

  Akülü: 3.7-4.2V 500mah / s veyadaha fazla

  Güç Kaynağı: 5.2-5 V 1A veya daha fazla

  Depolama Sıcaklığı:-20-80 ° C

  Çalışma Sıcaklığı:-10-60 ° C

  Çalışma Nemi: 15-85% RH

  Hafıza Kartı Tipi: TF kart Desteği1G-128G

  Oynatma Yazılımı: VLCPlayer/SMPlayer

  Bilgisayar İşletim sistemi: Windows/macOS X

  Mobil İşletim sistemi: Android/IOS

  Web Tarayıcısı: IE7 ve üstü, chrome, firefox safari.vb

  DSP Çözme Çip: Hİ3518EV200

  Kamera Lens: 940 lens ile gece görüş2 milyon piksel

  LED Durumu: Güç göstergesi Networkingındication

   

   

   

   

   

   

   

   

  Belirli Referanslar

  Ödeme ve Teslimat

  1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak;

  Vakıfbank, Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, Denizbank, Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) mevcut ve aktif olan hesaplar dahilinde herhangi birine yapabilirsiniz

  2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

  Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da mevcut ve müsait olan online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

  3) Sipariş Bedeli İadesi

  Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Buyerde E-Ticaret Bilişim ve Pazarlama Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

  4) Teslimat

  Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Mersin merkezli şirketimizden ürünler o tarihte uygun görülen kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

  5) Ödeme Takibi

  Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

  Lütfen dikkat ediniz!

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

  Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 242 48 42 numaralı fax’a gönderin ve ayrıca her koşulda durumu online@buyerde.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.